Dodatki / Stolik nocny Praga

Funkcjonalny stolik nocny w najprostszej formie! Stolik nocny Praga to produkt pasujący do każdego wnętrza. Standardowy design połączony z wytrzymałością i uniwersalnością pozwoli połączyć go ze wszystkimi meblami – wszędzie będzie dobrze wyglądał i stanie się równie użyteczny.
Stolik nocny Praga to jeden z tych mebli, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu. Niewielka, zwarta bryła to dodatek w pełni uniwersalny. Chociaż najlepiej komponuje się z drewnianym otoczeniem, to wielość opcji kolorystycznych powoduje, że można połączyć go zarówno z tradycyjnym umeblowaniem, jak też z zupełnie nowoczesnymi elementami wyposażenia, wykończonymi dowolnym materiałem.
Stolik z dwiema proporcjonalnie rozmieszczonymi półkami daje wystarczająco dużą powierzchnię do przechowywania na nim nie tylko budzika, okularów i lampki nocnej, ale również książki, telefonu czy kosmetyków. Dzięki temu, przedmioty używane tuż przed zaśnięciem lub zaraz po przebudzeniu można mieć zawsze pod ręką.
Na uwagę zasługuje także wyjątkowa precyzja wykonania mebla. Grube deski z naturalnego drewna to gwarancja wytrzymałości. Decydują o solidności stolika i imponująco komponują się praktycznie ze wszystkimi drewnianymi łóżkami. Za stabilność mebla odpowiadają natomiast niewysokie, ale szerokie nóżki, które są atrakcyjnym dopełnieniem formy.
Stolik Praga oferowany jest w różnych odcieniach drewna. Można też zamówić go w niestandardowych barwach, co pozwala dopasować mebel do dotychczasowej aranżacji sypialni, celując przy okazji w gust klienta.

cena: 499.00 PLN

Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 50 cm
Wysokość: 30 cm
Głębokość: 35 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa