Dodatki / Stolik nocny Monaco

Klasyczny stolik nocny Monaco to mebel pasujący do każdej sypialni, stylistycznie komponujący się z dowolnym łóżkiem. Poza uniwersalnością, jego najważniejszym atutem jest wysoka jakość wykonania, będąca gwarantem niecodziennej wytrzymałości.
Stolik nocny Monaco to mebel stworzony z najlepszej jakości drewna. Naturalne materiały wykorzystane do jego produkcji dodają mu wartości i odpowiadają za jego elegancki wygląd także w wersji niemalowanej, uwydatniającej piękne słoje na naturalnych deskach. Produkt występuje w kilku opcjach kolorystycznych, a każda z nich została zabezpieczona najtrwalszymi preparatami tak, by zachować jego pierwotne właściwości nawet przy długotrwałym użytkowaniu.
Projekt posiada najważniejsze cechy typowe dla mebli utrzymanych w stylu klasycznym. Dzięki temu, pasuje do wyposażenia o podobnym charakterze, ale daje się też łatwo połączyć z bardziej wyrafinowanymi rozwiązaniami aranżacyjnymi.
Proporcjonalne wymiary mebla zapewniają mu estetyczny wygląd i powodują, że stanowi gustowny dodatek, dla którego znajdzie się miejsce w pomieszczeniu o każdym metrażu. Wielkość blatu stolika jest wystarczająca, by zmieścić na nim lampkę nocną, budzik czy książkę. Stabilna półka pod spodem umożliwia natomiast dogodne przechowywanie drobniejszych przedmiotów, np. okularów lub prasy.
Masywne, wykonane z grubych desek boki oraz trwałe łączenia poszczególnych części odpowiadają za stabilność stolika i pozwalają mu bezproblemowo utrzymać przedmioty o sporym ciężarze.

cena: 799.00 PLN

Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 50 cm
Wysokość: 30 cm
Głębokość: 35 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa