Dodatki / Stolik kawowy Miraż

Stolik kawowy Miraż to wyjątkowy dodatek do każdego wnętrza! Świetnie sprawdzi się wraz z innymi elementami linii Miraż, ale atrakcyjnie wygląda także w pojedynkę. Wzrok przykuwa jego prosty design uzupełniony wysmakowanymi dodatkami.
Stolik Miraż został stworzony jako dodatek do pozostałych produktów z linii o tej samej nazwie. Jego design jest perfekcyjnie dopasowany do narożników i kompletu wypoczynkowego Miraż. Mimo to uniwersalność projektu sprawia, że nietuzinkowo komponuje się także z innymi elementami aranżacji.
Prosta bryła i proporcjonalne wymiary stolika nadają mu stonowanego charakteru, ale sprawiające wrażenie wielowarstwowości wykończenia boków dodają oryginalności i decydują o ostatecznym charakterze mebla. Wszystko to wykonane jest z wytrzymałych materiałów, w tym z pianki odpornej na wgniecenia i odciśnięcia. To natomiast pozwoliło uzyskać efekt optymalnej stabilności.
Wielość materiałów obiciowych w ofercie pozwala dokładnie dopasować stolik do innych mebli Apollo. Chcąc uzyskać bardziej ekstrawagancki rezultat, można zdecydować się na stolik w innej wersji kolorystycznej niż reszta kompletu. Tapicerka stolika zależna jest od preferencji klienta i może zostać wykonana ze skóry naturalnej lub ekologicznej, bądź też z jednego spośród kilku rodzajów tkaniny. Także kolor zależy od upodobań zamawiającego.
Stoliki Miraż z łatwością można ze sobą łączyć, powiększając ich powierzchnię i tworząc ciekawe ustawienia, umożliwiające dosięgnięcie do nich każdemu gościowi.

cena: 1449.00 PLN
Materiał:

Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 92 cm
Wysokość: 42 cm
Głębokość: 70 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa