Dodatki / Stolik kawowy Imperial

Stolik kawowy Imperial to stonowany dodatek do imponującego narożnika o tej samej nazwie. Wspólnie tworzą komplet marzeń, mogący stać się pełnym wyposażeniem przestronnego salonu. Prostota stolika niesamowicie współgra z zachwycającym designem monumentalnego mebla wypoczynkowego.
Stolik kawowy Imperial to mebel będący idealnie dopasowanym dodatkiem do niezwykłego, majestatycznego narożnika Imperial. Chociaż jego forma jest duża skromniejsza, to jednak pięknie komponuje się z nieprzeciętnymi gabarytami narożnika. Spójność wzornictwa i podobne wykończenie powodują, że oba meble świetnie się uzupełniają. Mimo to nieskomplikowany projekt stolika sprawia, że atrakcyjnie pasuje on także do innych mebli, utrzymanych w dowolnej stylistyce.
Spory blat, którego dłuższy bok mierzy sobie 120cm, powoduje, że mebel sprawdzi się nie tylko w codziennym użytkowaniu, ale także podczas większych spotkań towarzyskich. Na stabilnej powierzchni bez problemu można umieścić zastawę lub podać drinki.
Solidność i wytrzymałość stolika Imperial wynika z faktu, że do jego produkcji  wykorzystano wysokiej jakości materiały. Sprężyste, piankowe wypełnienie zabezpiecza go przed odkształceniami, a precyzyjne szycie i trwała tapicerka sprawiają, że nie ulega otarciom ani pęknięciom.
Tak samo jak narożnik, stolik kawowy Imperial występuje w różnych opcjach obiciowych. Istnieje możliwość wyboru skóry naturalnej, skóry ekologicznej lub tkanin, w tym także tkaniny odpornej na plamy. Klient samodzielni wybiera także kolor tapicerki.

cena: 1449.00 PLN
Materiał:

Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 120 cm
Wysokość: 35 cm
Głębokość: 50 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa