Sofy / Sofa Gabi

Linia Gabi to ponadczasowa kolekcja sof charakteryzująca się prostym designem z odrobiną nowoczesności.

Każdy element tego niezwykłego mebla został dopracowany w najmniejszym szczególe, dzięki czemu perfekcyjnie spełnia on swoje zadanie. Solidna podstawa opierająca się na ozdobnych, chromowanych nóżkach daje pełną stabilność. Regulowane podłokietniki umożliwiają indywidualne dopasowania ich wysokości co znacznie poprawia komfort siedzenia. Duże, miękkie poduszki i wyprofilowane siedzisko sprawiają, że odpoczynek na sofie Gabi to czysta przyjemność. Na szczególną uwagę zasługują skośne przeszycia, przełamujące jej surową formę i będące zarazem ładnym elementem dekoracyjnym. 

Stelaż sofy to wysokogatunkowe, odporne na pękanie, bezsęczne drewno bukowe. Zastosowano w niej również specjalny bonel (siedzisko, oparcie), zapobiegający powstawaniu odkształceń. Sofa Gabi w szybki i prosty sposób może zostać przekształcona w przestronne, wygodne łóżko z dużym pojemnikiem na pościel.
cena: 2799.00 PLN
Materiał:

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 210 cm
Wysokość: 90 cm
Głębokość: 100 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa