Sofy / Sofa Bounty

Niezwykle przestronna sofa w sam raz dla najbardziej wymagających! Modernistyczne kształty i ponadprzeciętna funkcjonalność sprawiają, że Sofa Bounty będzie nie tylko wygodnym siedziskiem, ale również jednym z ważniejszych punktów domu.

Sofa Bounty wyróżnia się atrakcyjnym designem,  jak również niestandardowymi wymiarami, które dają szansę na odpoczynek o każdej porze dnia w dowolnie przyjętej pozycji. Szerokie siedzisko pozwala komfortowo ułożyć się do drzemki. Sofa zmieści kilka siedzących osób, ułatwiając spotkania w większym gronie. Sporych rozmiarów podłokietniki zapewniają wygodne podparcie, lecz dzięki swojej stabilności mogą również służyć jako miejsce na gazetę, kubek czy telefon. Umieszczone w bocznych ścianach mebla wnęki sprawdzą się jako schowki na niewielkie przedmioty. Można ułożyć w nich książki, prasę lub laptopa. Jako że są podświetlane, nie będzie też problemu z przechowywaniem w nich drobniejszych rzeczy. Delikatne światło, które znajduje się również w przedniej części sofy, wprowadzi kameralny klimat do każdego salonu. Zachwycająca, aczkolwiek nieskomplikowana stylistyka powoduje, że mebel odnajdzie się w pomieszczeniach zarówno o klasycznym, jak i typowo współczesnym wystroju.

Stabilna konstrukcja sofy jest gwarancją jej długowieczności. Precyzyjnie wyselekcjonowane drewno wykorzystane do budowy stelaża połączono ze sprężystym wypełnieniem, które nie odkształca się nawet przy długotrwałym siedzeniu. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości komponentów, uzyskano wyjątkowo wytrzymały mebel, który posłuży przez długi czas.

Sofa Bounty dostępna jest w różnych wersjach obiciowych, różniących się od siebie fakturą i właściwościami. Klient może wybrać spośród kilku typów materiałów, do których należą skóry ekologiczne, skóra naturalna, tkaniny zwykłe i tkanina plamoodporna. Dla oryginalniejszego efektu, można też zdecydować się na zestawienie skóry naturalnej z ekoskórą.

Pufa jest dostępna w zakładce "Dodatki".

cena: 3999.00 PLN
Materiał:

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 306 cm
Wysokość: 83 cm
Głębokość: 120 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa