Dodatki / Pufa Bounty

Atrakcyjne dopełnienie fantastycznej sofy Bounty, które pozwoli na jeszcze większy komfort jej użytkowania! Pufa Bounty jest w pełni dopasowana do sofy, dzięki czemu tworzą wyśmienity zestaw, nadający się do przestronnego salonu, firmy lub instytucji.
Pufa Bounty to perfekcyjny dodatek do sofy o tej samej nazwie. Stuprocentowe podobieństwo sprawia, że wspólnie stanowią niezastąpiony komplet, który sprawdzi się we wnętrzach o dowolnej stylistyce. Ze względu na ponadprzeciętne gabaryty, poleca się ją do przestronnych salonów. Odnajdzie się też w holu firmy lub w poczekalni nowocześnie urządzonej instytucji.
Pufa Bounty to optimum funkcjonalności. Mając formę kwadratu o boku długości 120cm, bezproblemowo nada się do wykorzystania jako alternatywne siedzisko i to dla więcej niż jednej osoby. Można potraktować ją także jako podnóżek lub doraźny stolik na drobne przedmioty.
Pufa Bounty, tak jak sofa, została wykonana z najlepszej jakości materiałów konstrukcyjnych. Jej solidna budowa opiera się na mocnym, stabilnym stelażu z wysokogatunkowego drewna. Wypełnienie stanowi sprężysta i odporna na odkształcenia pianka.
Całość obita jest wytrzymałym materiałem tapicerskim o spójnej kolorystyce i z pikowaniem rozmieszczonym identycznie, jak w przypadku sofy. Rodzaj tapicerki dobierany jest do obicia sofy. W ofercie znajduje się skóra naturalna, ekoskóra oraz różne typy tkanin, w tym tkanina odporna na plamy. Można też wybrać opcję połączenia materiałów, co daje oryginalny efekt, przekładając się na zróżnicowaną fakturę tapicerki.

cena: 1099.00 PLN
Materiał:

Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 120 cm
Wysokość: 38 cm
Głębokość: 120 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa