Narożniki / Narożnik Tommy

Narożnik Tommy to wyjątkowo elegancki mebel, sprawdzający się w każdym salonie, który dzięki niemu stanie się bardziej przytulny. Warto zwrócić uwagę na wygodne siedzenie, które gwarantuje wypoczynek w komfortowej pozycji. Proste i wysokie oparcie zapewnia pełny relaks, a także zachowanie prawidłowej postawy ciała.

 

Na uwagę zasługuje wysokiej jakości tapicerka, którą wykończony jest narożnik. Możemy wybierać spośród skór ekologicznych, naturalnych oraz różnego rodzaju tkanin, w tym plamoodpornych. Dodatkowe  luźne poduszki oraz zdobienie narożnika w postaci dekoracyjnego przeszycia, decyduje o jego wyjątkowości i dodaje charakteru.

 

Bogata kolorystyka tapicerek sprawi, że stworzymy zindywidualizowany mebel, doskonale komponujący się w naszym wnętrzu. Wyjątkowa listwa LED zlokalizowana u dołu mebla stworzy wieczorem niezwykłą atmosferę. Światłem LED możemy sterować przy pomocy dołączonego pilota, dowolnie zmieniając kolor światła, jak i jego intensywność.

 

Narożnik Tommy to wyjątkowo trwały mebel z wysokiej jakości stelażem z bezsęcznego drewna. Siedzisko wypełnia specjalna, elastyczna pianka HR, toteż narożnik nie odkształca się i długo zachowuje swój wspaniały wygląd. 


cena: 3999.00 PLN
Materiał:

Jak na zdjęciu
Lustrzane odbicie zdjęcia

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 267 cm
Wysokość: 85 cm
Głębokość: 187 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa