Narożniki / Narożnik Soreno

Narożnik Soreno to elegancja i prostota w jednym. Nieskomplikowany kształt mebla kryje w sobie ogromne zalety. Siedzisko jest tu niezwykle komfortowe, co w połączeniu z jego rozmiarami pozwala na optymalny odpoczynek w każdej pozycji. Taki efekt uzyskano, dzięki zastosowaniu bonelu siedziskowego oraz specjalistycznych listew sprężynujących. Wygodę potęgują prawidłowo profilowane oparcia oraz niewielkie, ale świetnie wykończone podłokietniki. Całość jest niezwykle stabilna, co zawdzięczamy precyzyjnemu doborowi materiałów tworzących stelaż.

Klient ma możliwość zadecydowania o materiale, jakim obity zostanie mebel. Do wyboru mamy skórę naturalną i ekologiczną oraz tkaninę standardową i plamoodporną. Spośród całej palety barw można także wybrać kolor obicia. Narożnik wyposażony jest w pojemnik na pościel, który przypomina, że mebel traktować można, jako łóżko. Do kompletu można dokupić fotel utrzymany w identycznej stylistyce.

cena: 2699.00 PLN
Materiał:

Jak na zdjęciu
Lustrzane odbicie zdjęcia

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 232 cm
Wysokość: 90 cm
Głębokość: 163 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa