Narożniki / Narożnik Sofi

Narożnik Sofi to niezwykle przestronny mebel z wygodnymi, obszernymi siedzeniami. Wyjątkowo miękkie siedziska wypełnione są specjalistyczną, elastyczną pianką, co sprawia, że doskonale dopasowują się do osoby siedzącej, nie powodując żadnych odkształceń. Dodatkową możliwością jest wybór lustrzanego odbicia mebla, dzięki czemu bez problemu znajdzie on miejsce w każdym układzie salonu. 

 

Wysokiej jakości stelaż jest wykonany z bezsęcznego drewna, co gwarantuje jego dużą wytrzymałość. Na uwagę zasługuje również szerokie, komfortowe oparcie i dodatkowe luźne poduszki oparciowe, które sprawiają, że wypoczynek zapewnia maksymalny poziom relaksu. Bogaty wybór tapicerek (skóra ekologiczna, naturalna, tkaniny) oraz szeroka gama kolorystyczna zapewnią idealne dopasowanie mebla do każdego wystroju wnętrza.

  Elegancki narożnik Sofi jest dodatkowo wykończony ozdobnymi wstążeczkami, co podnosi jego walory estetyczne, dodając swoistego uroku. Jego klasyczny, a jednocześnie nieco romantyczny wygląd przypadnie do gustu nawet najbardziej wybrednym klientom.

cena: 4599.00 PLN
Materiał:

Jak na zdjęciu
Lustrzane odbicie zdjęcia

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 315 cm
Wysokość: 90 cm
Głębokość: 250 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa