Meble Steinpol / Narożnik Siesta U-Form Typ 5885 / 5886

Narożnik Siesta to jedna z najokazalszych propozycji z kategorii Ekskluzywne Meble Grupa Steinpol. Jego wręcz potężna budowa przekłada się na niecodzienne wymiary. Z powodzeniem może stanowić główne wyposażenie obszernego salonu. Z uwagi na gabaryty, sprawdzi się też w firmowym holu lub urzędowej poczekalni, gdzie stanie się miejscem do siedzenia dla całej grupy osób jednocześnie.

Narożnik Siesta rzeczywiście może służyć do sjesty i to dla niejednej osoby. Jego niestandardowo duże gabaryty pozwalają korzystać z niego na wiele sposobów. Choć z założenia mebel służy głównie do siedzenia, to jednak nie ma żadnych przeciwwskazań, żeby wykorzystać go jako leżankę. Siedząc, można natomiast liczyć na optymalne warunki przynoszące relaks plecom i pozwalające na stuprocentowe odprężenie. Pomocne są przy tym odpowiednio profilowane oparcia oraz świetnie wykrojone zagłówki.

Na funkcjonalność narożnika Siesta wpływ ma także jego solidna budowa. Bezsękowe drewno gwarantujące wytrzymałość konstrukcji i przemyślane wypełnienie siedziska chroniące przed jego odkształceniami dają szansę na długotrwałe użytkowanie mebla. Możliwość skorzystania z fakultatywnych opcji dodatkowo podnosi funkcjonalność narożnika. Przy dopłacie można doposażyć go w funkcję łóżka, regulację podłokietników, pojemnik na pościel w części końcowej narożnika oraz skrzynię na pościel ukrytą w leżance.

Narożnik występuje w typie L oraz U, a obity może zostać tkaniną, skórą naturalną lub skórą ekologiczną w kolorze wybranym z zasobów firmy. W zależności od rodzaju materiału tapicerskiego, różni się też jego faktura i pokrywający go deseń. Do narożnika dokupić można 2- lub 3-osobową sofę oraz pufę ze schowkiem lub bez niego.

cena: 8570.00 PLN

Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 391 cm
Wysokość: 86 cm
Głębokość: 275 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa