Narożniki / Narożnik Samba Mini

Atrakcyjny narożnik Samba Mini to mebel rewelacyjnie pasujący do wnętrz o przeciętnym metrażu i nowoczesnej aranżacji. Jego perfekcyjnie dobrane wymiary sprawiają, że bez problemu znajdzie się dla niego miejsce w centralnej części salonu. W takim ustawieniu zaprezentuje się wyjątkowo pięknie!
Narożnik Samba Mini to wygodne siedzisko dla domowników oraz gości, a przy okazji element wprowadzający do pomieszczenia nowoczesny szyk. Masywna konstrukcja obita wysokogatunkowym materiałem najlepiej sprawdzi się w modernistycznie urządzonych wnętrzach, jednak w tradycyjnych aranżacjach będzie ciekawym dodatkiem, który ze stylem klasycznym stworzy zachwycającą, eklektyczną całość.
Poza atutami wizualnymi, należy wspomnieć o funkcjonalności mebla. Znaczna powierzchnia jego siedziska sprawia, że można na nim odpoczywać w dowolnej pozycji, a precyzyjnie wymierzone i wyprofilowane oparcia pozwalają na przyjęcie prawidłowej postawy ciała. Sprężyste wypełnienie chroni przed deformacją siedziska i oparć. Doskonale wykonane zagłówki to natomiast gwarancja odpowiedniego ułożenia głowy i ulga dla karku. Ważną rolę pełnią też podłokietniki, których wielkość powoduje, że sprawdzą się nie tylko jako oparcie dla ramion, ale też jako swoiste podstawki dla niewielkich przedmiotów, np. książek.
Prawdziwym hitem jest jednak sterowane oświetlenie LED, które dodaje narożnikowi nietuzinkowego, futurystycznego charakteru. Możliwość zmiany koloru, w jakim świecą żarówki, pozwala decydować o atmosferze w całym pokoju. Wmontowane po bokach lampy ułatwiają też poruszanie się po pomieszczeniu.
Ostateczna wersja narożnika dostosowywana jest do oczekiwań klienta, który może wybrać rodzaj materiału obiciowego oraz jego kolor. W ofercie znajduje się skóra naturalna, skóra ekologiczna i tkaniny, w tym tkanina plamoodporna. Można też zdecydować się na tapicerkę z dwóch materiałów. Do narożnika można dokupić funkcję spania.

cena: 4899.00 PLN
Materiał:
Funkcja Spania:

Jak na zdjęciu
Lustrzane odbicie zdjęcia

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 320 cm
Wysokość: 100 cm
Głębokość: 197 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa