Narożniki / Narożnik Samba L

Narożnik w o klasycznym kształcie litery L to mebel, który uatrakcyjni każde pomieszczenie. Najwyższa jakość wykonania, funkcjonalność i przykuwający uwagę design pozwolą mu być głównym punktem aranżacji.
Narożnik Samba L to wyjątkowe zestawienie komfortu, funkcjonalności i nieprzeciętnej jakości wykonania. Konstrukcja mebla oparta jest na solidnym stelażu powstałym ze zdrowego, mocnego drewna odpornego na pęknięcia. Siedzisko i oparcia to elementy wypełnione pianką o szczególnej sprężystości. Dzięki temu, nawet przy długotrwałym użytkowaniu mebel nie odkształca się i nie zapada. Mocno profilowane oparcia dają idealne warunki do wygodnego siedzenia. Efekt dopełniają zagłówki i podłokietniki, które pozwalają komfortowo oprzeć głowę i ręce.
Smukła sylwetka narożnika Samba L pięknie pasuje do wnętrz utrzymanych w każdym stylu. Jej prostota łączy się z klasycznymi aranżacjami, jednak innowacyjne dodatki umożliwiają tworzenie interesujących zestawień z nowoczesnym umeblowaniem. Oryginalny design narożnika podkreśla oświetlenie LED, które znajduje się w jego bocznych wnękach, mogących służyć także jako niestandardowe półki. Funkcjonalność mebla można zoptymalizować, dokupując do niego funkcję spania. Ta dodatkowa część jest prosta w rozłożeniu i elegancko łączy się z podstawową bryłą.   
O atrakcyjności wizualnej narożnika decyduje jego eleganckie obicie. Wykorzystany do niego materiał jest wybierany przez klienta. W ofercie znajduje się skóra ekologiczna i naturalna oraz paleta tkanin o różnych właściwościach, w tym tkanina odporna na plamy. Tapicerka wykonywana jest z największą starannością. Dbałość o detale sprawia, że każde szycie jest bardzo trwałe i nie ulega zniszczeniu nawet przy stałej eksploatacji mebla. Materiały obiciowe występują w wielu wersjach kolorystycznych, więc narożnik można dobrać do już posiadanych mebli.

cena: 5899.00 PLN
Materiał:
Funkcja Spania:

Jak na zdjęciu
Lustrzane odbicie zdjęcia

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 295 cm
Wysokość: 100 cm
Głębokość: 295 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa