Narożniki / Narożnik Samba

Majestatyczny narożnik Samba to mebel celujący w potrzeby najbardziej wymagających klientów. Jego podstawowe atuty to nieprzeciętne gabaryty, fantastyczny design i liczne, funkcjonalne dodatki. Wiele wersji kolorystycznych i obiciowych pozwala idealnie dopasować go do każdego wnętrza.
Narożnik Samba to wręcz monumentalny mebel, który przykuwa uwagę sporymi rozmiarami i nowoczesnymi dodatkami w postaci oświetlenia LED. Dzięki awangardowym rozwiązaniom designerskim, wspaniale pasuje do modernistycznie urządzonych wnętrz, zarówno w domach prywatnych, jak i w biurach. Duża powierzchnia siedziska pomieści na nim kilka osób i pozwoli na relaks w dowolnej pozycji. Wyraźnie zaznaczone oparcia i zagłówki podnoszą komfort siedzenia i stanowią ulgę dla zmęczonego ciała. Opcjonalnie, do narożnika można dokupić funkcję spania, poszerzając możliwości jego wykorzystania.
Mebel posiada także szereg innych detali, które w dużej mierze podnoszą komfort codziennego życia, a wygoda zdecydowanie idzie tu w parze z nietuzinkowym wyglądem. Szerokie podłokietniki narożnika można wykorzystać dwojako, traktując je jako podpórkę dla ramion lub jako podstawkę pod telefon, książkę czy kubek. Jeden z nich jest atrakcyjnie podświetlany, co podkreśla innowacyjność mebla. Za oryginalną półkę można uznać także wnękę znajdującą się z bocznej i tylnej części narożnika. Jej podświetlane wnętrze wprowadza do pomieszczenia specyficzny, kameralny klimat, jednocześnie ułatwiając poruszanie się po lokum przy zgaszonym świetle.
Solidna konstrukcja mebla to gwarancja długoletniej wytrzymałości, a sprężyste wypełnienie chroni przed odkształceniami. Wysokiej jakości materiał obiciowy można dopasować do indywidualnych potrzeb klienta. W ofercie znajdują się tapicerki wykonane ze skóry naturalnej, ekologicznej oraz z różnych typów tkanin. Klient samodzielne wybiera też kolor obicia.

cena: 6899.00 PLN
Materiał:
Funkcja Spania:

Jak na zdjęciu
Lustrzane odbicie zdjęcia

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 376 cm
Wysokość: 100 cm
Głębokość: 296 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa