Narożniki / Narożnik Roxy

Roxy to wyjątkowy narożnik, będący połączeniem klasycznego i nowoczesnego designu. To uniwersalna propozycja, idealna do zastosowania w dowolnym stylu.

 Tradycyjnie wygięte, półokrągłe podłokietniki ozdobione zostały, podobnie jak dolna część narożnika oraz jedna z poduszek, poziomymi detalami, dodającymi całości oryginalnego, wysmakowanego wyglądu.

 

Narożnik Roxy to kwintesencja relaksu. Nadzwyczajnie wygodne siedziska z extra miękkiej, elastycznej pianki pozwolą Ci na błogi wypoczynek na siedząco bądź na leżąco. Model Roxy posiada ponadto mnóstwo miękkich, komfortowych, luźnych poduszek oparciowych, pozwalających na ich dowolne ułożenie.

  Stelaż mebla wykonany został z najwyższej jakości drewna pozbawionego sęków, co sprawia, że narożnik będzie służył nam w niezmiennym stanie przez długie lata. Wyjątkową jakość zapewnia także wyselekcjonowana kolekcja tkanin obiciowych (między innymi tkaniny plamoodporne, skóra naturalna czy ekoskóra). Szeroki wybór kolorystyki zapewnia dopasowanie narożnika do każdej aranżacji salonu. 


cena: 5599.00 PLN
Materiał:

Jak na zdjęciu
Lustrzane odbicie zdjęcia

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 324 cm
Wysokość: 80 cm
Głębokość: 292 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa