Narożniki / Narożnik Ronaldo Mini

Narożnik Ronaldo Mini to zestawienie estetyki i funkcjonalności charakterystyczne dla całej kolekcji 2015/2016. Jego ponadczasowy charakter pozwala łączyć mebel z dowolnymi elementami wyposażenia. Całość wykonana została z najlepiej wyselekcjonowanych materiałów, co przekłada się na jej nieprzeciętną wytrzymałość. Warto zwrócić uwagę na przemyślane rozwiązania designerskie podnoszące komfort korzystania z mebla. Najważniejszymi z nich są szerokie podłokietniki z niewielkimi półkami wewnątrz, dopasowane zagłówki i wygodne oparcia. Zarówno oparcia, jak i siedzisko wypełnione są wysokogatunkową pianka HR zwiększającą komfort użytkowania narożnika.

Narożnik wyróżnia się nietypowym dodatkiem w postaci oświetlenia wnęk podłokietników. Występują one w wersji standardowej (halogeny) oraz ledowej z możliwością wyboru barwy światła. Sterowane jest ono przy pomocy dołączonego pilota. Istnieje możliwość nabycia narożnika z opcją spania oraz zakupu dopasowanej kolorystycznie i stylistycznie pufy zastępującej wysuwaną część łóżkową. Pufa sprawdzi się, jako stolik lub schowek na pościel. Szeroka paleta barw, w jakich można nabyć ten model, umożliwia perfekcyjne wkomponowanie narożnika w aktualną aranżację lokum. Do wyboru dajemy również kilka opcji obiciowych. Faktura oraz efekt ostateczny w dużej mierze zależą od tego, czy mebel obity będzie skórą (naturalna lub eko), czy tkaniną (klasyczna i plamoodporna).

Funkcja spania w narożnikach obszyta jest standardowo tkaniną typu drell. 

Oświetlenie ledowe z pilotem za dopłatą 399 zł.

cena: 4999.00 PLN
Materiał:
Funkcja spania:

Jak na zdjęciu
Lustrzane odbicie zdjęcia

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 311 cm
Wysokość: 95 cm
Głębokość: 195 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa