Narożniki / Narożnik Ronaldo Max

Model z najnowszej kolekcji 2015/2016 to naprawdę wyjątkowy narożnik! Prosty w swojej formie, ale zachwycający pod względem konstrukcyjnym narożnik Ronaldo Max to opcja dla najbardziej wymagających klientów. Wzrok przykuwają jego spore rozmiary, jednak warto zwrócić uwagę na wszelkie wykończenia. Ciekawie uformowane oparcia to gwarancja odpoczynku dla kręgosłupa. Efekt wzmagają odpowiednio profilowane zagłówki. Półki kryjące się we wnękach podłokietników stanowią interesujące zagospodarowanie niewykorzystanej powierzchni. Dla zwiększenia funkcjonalności mebla, wnęki te zostały oświetlone. Za dopłatą można wybrać je w wersji standardowej oraz ledowej z dołączonym pilotem. Barwa światła występuje w kilku opcjach. Za dopłatą narożnik występuje także z funkcją spania, która może opcjonalnie zostać zastąpione pufą. Pufa z ukrytym wewnątrz pojemnikiem wykonana jest z tych samych materiałów, co narożnik.

Całość jest stabilną konstrukcją powstałą, dzięki połączeniu najwyższej jakości materiałów. Precyzyjnie dobrane tworzywo wypełniające siedzisko to wyjątkowo sprężysta pianka HR. Połączono ją z mocnymi elementami tworzącymi ramy, co gwarantuje wytrzymałość mebla. Narożnik występuje w wielu wersjach obiciowych. Oferujemy mebel obszyty skórą naturalną, ekoskórą, tkaniną standardową i plamoodporną. Dodatkowo, można wybrać jedną z wielu opcji kolorystycznych.

Funkcja spania w narożnikach obszyta jest standardowo tkaniną typu drell. 

Oświetlenie ledowe z pilotem za dopłatą 399 zł.

cena: 7799.00 PLN
Materiał:
Funkcja spania:

Jak na zdjęciu
Lustrzane odbicie zdjęcia

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 369 cm
Wysokość: 95 cm
Głębokość: 277 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa