Narożniki / Narożnik Ronaldo L

Narożnik Ronaldo L to okazały mebel dający możliwość odpoczynku w różnych pozycjach. Komfortowo wyprofilowane oparcia i zagłówki są gwarancją wygodnego siedzenia, a spore wymiary pozwalają na bezproblemowy relaks w pozycji leżącej. Funkcjonalność mebla została zoptymalizowana wmontowanym oświetleniem znajdującym się w zewnętrznych ścianach podłokietników. Klient może wybrać wersję z oświetleniem halogenowym lub ledowym z pilotem.

Wypełnienie siedziska cechującą się niezwykłą sprężystością pianką HR sprawia, że nie odkształca się ono nawet przy długotrwałym użytkowaniu. Ten sam materiał zastosowano przy tworzeniu oparcia. Całość zbudowana została z solidnych materiałów, dzięki czemu narożnik jest bardzo wytrzymały. Mebel można nabyć w wersji z funkcją spania. Dostępna jest też dopasowana pufa zastępująca wysuwaną opcję spania. By idealnie dopasować mebel do swoich potrzeb, mogą Państwo samodzielnie wybrać kolor obicia oraz materiał, jaki zostanie do niego zastosowany. Proponujemy obicia skórzane (skóra naturalna i ekoskóra) oraz tradycyjne (tkanina standardowa i plamoodporna).

Funkcja spania w narożnikach obszyta jest standardowo tkaniną typu drell. 

Oświetlenie ledowe z pilotem za dopłatą 399 zł.

cena: 4999.00 PLN
Materiał:
Funkcja spania:

Jak na zdjęciu
Lustrzane odbicie zdjęcia

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 277 cm
Wysokość: 95 cm
Głębokość: 200 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa