Narożniki / Narożnik Ronaldo

Narożnik Ronaldo z najnowszej kolekcji 2015/2016 to komfortowy mebel pozwalający na odpoczynek w pozycji tak siedzącej, jak i leżącej. Odpowiednio umiejscowione zagłówki tuż nad ciekawie wyprofilowanymi oparciami zapewniają właściwe ułożenie kręgosłupa i karku. Sprężystość siedziska uzyskana, dzięki zastosowaniu specjalistycznej pianki HR gwarantuje wygodę przy każdym ułożeniu ciała. Co ważne, siedzisko nie odkształca się nawet przy długotrwałej eksploatacji. Całość opiera się na stabilnej ramie wykonanej z najlepiej wyselekcjonowanych materiałów konstrukcyjnych.

Narożnik został wyposażony w interesujące funkcje dodatkowe. We wnękach podłokietników wbudowane mogą zostać światła występujące w wersji halogenowej i ledowej obsługiwanej pilotem. Daje nam to możliwość wyboru barwy światła. Poza tym, można nabyć mebel z opcją spania lub pufy wykonanej z takich samy tworzywa, jak narożnik. Pufa posiada pojemnik i może tez służyć, jako oryginalny stolik. Narożnik występuje w ciekawych wersjach kolorystycznych. Polecana kontrastowa opcja dwukolorowa może być modyfikowana w zależności od upodobań Klienta. W ofercie posiadamy szeroką paletę barw obicia. Można także wybrać materiał obiciowy. Proponujemy skórę naturalną, ekoskórę, tkaninę standardową i odporną na plamy.

Funkcja spania w narożnikach obszyta jest standardowo tkaniną typu drell. 

Oświetlenie ledowe z pilotem za dopłatą 399 zł.

cena: 6999.00 PLN
Materiał:
Funkcja spania:

Jak na zdjęciu
Lustrzane odbicie zdjęcia

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 369 cm
Wysokość: 95 cm
Głębokość: 200 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa