Narożniki / Narożnik Reni

Narożnik Reni to wyjątkowo elegancki mebel, który podkreśli oryginalny charakter nowoczesnego salonu. Prezentowana szaro-czarna kolorystyka to tylko jedna z możliwości dostępnego obicia, ponieważ można dowolnie wybierać z szerokiego wachlarza typów (skóra naturalna, ekologiczna, tkaniny zwykłe, plamoodporne i pokryte teflonem) i kolorów tapicerek.

 

Bardzo wygodne siedziska są zasługą zastosowania specjalistycznej, sprężystej pianki, przez co mebel nie tylko wyróżnia się wyjątkowym wzornictwem, ale zapewnia również doskonały komfort podczas jego użytkowania. Narożnik Reni posiada wysokiej jakości stelaż z bezsęcznego drewna, który odznacza się dużą wytrzymałością.

  Uzupełnieniem designu mebla są szerokie podłokietniki, które dają pewne podparcie oraz wyjątkowe przeszycie nadające niepowtarzalnego stylu. Narożnik Reni jest usytuowany na wytrzymałych metalowych chromowanych nogach w kształcie trójkątów, zapewniających stabilność mebla niezależnie od siły nacisku oraz dodających mu lekkości i nowoczesnego sznytu.

cena: 2999.00 PLN
Materiał:

Jak na zdjęciu
Lustrzane odbicie zdjęcia

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 292 cm
Wysokość: 90 cm
Głębokość: 182 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa