Narożniki / Narożnik Miraż Mini

W każdym salonie potrzebny jest jeden mebel, który zadecyduje o charakterze całego pomieszczenia. Narożnik Miraż z pewnością spełni się w tej roli, wprowadzając do pokoju nowoczesny szyk i przy okazji zapewniając domownikom wyjątkowo komfortowe warunki odpoczynku.


Narożnik Miraż to finezyjne kształty oparte na solidnej konstrukcji wykonanej z najwyższej jakości komponentów. Mebel zapewnia odpoczynek w dogodnej pozycji, udostępniając domownikom znaczną przestrzeń do siedzenia oraz leżenia. Poza opcją drzemki na podstawowej wersji narożnika, istnieje też możliwość skorzystania z funkcji spania, w którą można wyposażyć mebel za niewielką dopłatą. Wygodne oparcia z regulowanymi zagłówkami są gwarancją wygodnego oparcia pleców i głowy. Ich sprężystość to zasługa precyzyjnie dobranego wypełnienia. Znacznym udogodnieniem, ale też ciekawym dodatkiem podnoszącym estetykę wizualną narożnika są niebagatelne podłokietniki. Długie i szerokie, o specyficznym profilowaniu, dają komfortowe oparcie, będąc zarazem funkcjonalnym dodatkiem, który dzięki specjalistycznym podkładkom, pełni rolę swoistej, podręcznej półki.
Spore wnęki znajdujące się po zewnętrznej stronie podłokietników to jeszcze jedno niekonwencjonalne rozwiązanie, dające dodatkową półkę lub schowek. Jako że znajdują się w nich lampy LED, wnęki są dobrze oświetlane, a ich jasność ułatwia poruszanie się po pomieszczeniu.


Prosty, ale imponujący narożnik wkomponuje się nie tylko w modernistyczne, ale też w klasycznie urządzone wnętrza, a w dopasowaniu go do konkretnego pomieszczenia pomoże fakt, że klient samodzielnie wybiera nie tylko kolor obicia, ale również materiał, z którego zostanie ono wykonane. W ofercie znajdują się tkaniny, ekoskóry i skóra naturalna. Kupujący może też zadecydować o ułożeniu mebla, ponieważ produkowany jest on zarówno w wersji widocznej na fotografii, jak też w postaci jej lustrzanego odbicia, z odpowiednio zamienionymi proporcjami.

cena: 5499.00 PLN
Materiał:
funkcja spania:

Jak na zdjęciu
Lustrzane odbicie zdjęcia

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 312 cm
Wysokość: 80 cm
Głębokość: 197 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa