Narożniki / Narożnik Miraż L

Narożnik Miraż L jest oryginalnym, modernistycznym meblem, dodającym aranżacji każdego salonu nowoczesnej dynamiki. Poziome pikowanie oparć, poduszek oraz wnęk znajdujących się pod podłokietnikami dodaje mu niepowtarzalnego charakteru.

Okazały mebel powstał na solidnej, wytrzymałej konstrukcji z najwyższej jakości materiałów. Można na nim komfortowo wypocząć w dowolnej pozycji, relaksując się dzięki wykorzystaniu sprężystej pianki oraz regulowanych zagłówków. Za sprawą dodatkowych poduszek, odciążymy odcinek lędźwiowy kręgosłupa, odczuwając ulgę po męczącym dniu w pracy lub samochodzie.

Narożnik Miraż zapewnia mnóstwo przestrzeni zarówno do odpoczynku na siedząco, jak i na leżąco, gwarantując udaną drzemkę. Dodatkowa funkcja spania sprawi, że zyskamy w pełni praktyczny mebel na wypadek przyjazdu gości.

Cechą szczególną narożnika są jego nietypowe, szerokie i jednocześnie niezwykle komfortowe podłokietniki, będące wisienką na torcie jego designu. Długie i profilowane są nie tylko ozdobą mebla, ale pełnią także funkcję podręcznych półek, gdzie możemy odłożyć pilota czy książkę. Dodatkowe oświetlenie LED zamontowane w dużych wnękach pozwoli na wyeksponowanie dekoracyjnych przedmiotów, jak i zapewni niezwykły klimat wieczorami. Bogata oferta najwyższej jakości tkanin oraz kolorów obicia gwarantuje, że narożnik Miraż będzie wyglądał doskonale w każdym wnętrzu. W ofercie znajdują się między innymi tkaniny plamoodporne, ekoskóra oraz skóra naturalna. 

cena: 6649.00 PLN
Materiał:
Funkcja spania:

Jak na zdjęciu
Lustrzane odbicie zdjęcia

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 276 cm
Wysokość: 90 cm
Głębokość: 276 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa