Narożniki / Narożnik Mini Mediolan

Szukasz eleganckiego narożnika, ale metraż Twojego domu lub mieszkania nie pozwala na zakup dużego mebla? Idealnym rozwiązaniem w tym wypadku będzie narożnik Mini Mediolan, który posiada najmniejsze gabaryty w porównaniu do innych modeli z serii Mediolan. Utrzymany w uniwersalnej stylistyce, przypadnie do gustu zarówno wielbicielom ponadczasowej klasyki jak i surowego, modernistycznego klimatu. Stelaż narożnika wykonany został z wysokiej klasy, bardzo trwałego drewna naturalnego, dzięki czemu gwarantuje cichą pracę. Wypełnienie poduch z elastycznej pianki gwarantuje wysoki komfort użytkowania przez lata.

Przy dodatkowej opłacie można uzyskać efektowne podświetlenie półek umieszczonych w podłokietnikach, funkcję spania oraz praktyczny pojemnik na pościel. Wszystkie te elementy tworzą razem zgraną, funkcjonalną i przede wszystkim wygodną w użytkowaniu całość. Narożnik Mini Mediolan dostępny w wielu wariantach tkanin obiciowych i w bogatej palecie barw.

Funkcja spania w narożnikach obszyta jest standardowo tkaniną typu drell. 

Oświetlenie ledowe z pilotem za dopłatą 399 zł.

cena: 3400.00 PLN
Materiał:
Funkcja spania:
Pojemnik na pościel:

Jak na zdjęciu
Lustrzane odbicie zdjęcia

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 330 cm
Wysokość: 100 cm
Głębokość: 185 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa