Narożniki / Narożnik Mini Angel

Narożnik Mini Angel to niezwykłe zestawienie form układających się w wyjątkowo wygodny, atrakcyjny wizualnie mebel. Oryginalny dobór różnych brył stanowiących jego poszczególne części pozwala odpoczywać w dowolnej pozycji. Można na nim nie tylko wygodnie siedzieć, ale też położyć się, zapewniając ulgę kręgosłupowi. Precyzyjnie profilowane oparcia, przemyślany kształt zagłówków i dwa podłokietniki dodatkowo zwiększają komfort użytkowania narożnika. Wbudowana obok podłokietnika półka to dodatkowe udogodnienie. Solidna konstrukcja to gwarancja trwałości mebla. Klientom poszukującym dalszych udogodnień, za dopłatą oferujemy również wersję z funkcją spania.

Narożnik Mini Angel wspaniale sprawdzi się w roli głównego punktu nowocześnie urządzonego salonu. Możliwy jest wybór modelu obitego tkaniną lub skórą, przy czym oferujemy zarówno skórę naturalną, jak i ekoskórę. Można zdecydować się także na obicie z tkaniny odpornej na zabrudzenia. Dostępnych jest wiele opcji kolorystycznych.

Funkcja spania w narożnikach obszyta jest standardowo tkaniną typu drell.

cena: 5499.00 PLN
Materiał:
Funkcja spania:

Jak na zdjęciu
Lustrzane odbicie zdjęcia

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 311 cm
Wysokość: 95 cm
Głębokość: 207 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa