Narożniki / Narożnik Mediolan L

Narożnik Mediolan w kształcie litery L to duży i przestronny mebel, który urzeka swoją wygodą i wyjątkową jakością wykonania. Jest wręcz wymarzonym elementem aranżacji nowoczesnych wnętrz zarówno tych domowych jak i typowo biurowych. Wewnętrzna konstrukcja narożnika wykonana została z bezsęcznego drewna, dzięki czemu unikniemy takich problemów jak skrzypienie, odkształcenia lub jego pękanie podczas standardowego użytkowania. Poduchy jak i siedzisko posiadają wypełnienie ze sprężystej pianki, która zapewnia odpowiednią miękkość. Na szczególną uwagę zasługuje ciekawe wykorzystanie wolnej przestrzeni podłokietników na efektowne półki. Przy dodatkowej opłacie są one podświetlane energooszczędnymi ledami, co pozwala zaoszczędzić pieniądze i uzyskać dodatkową przestrzeń na książki czy dekoracje.

Ponad to narożnik Mediolan L (przy dodatkowej opłacie) posiada funkcje spania. Wystarczy kilka prostych, niewymagających użycia siły ruchów, aby uzyskać przestronne łóżko dla dwóch osób. Narożnik Mediolan L dostępny w wielu wariantach obiciowych i kolorystycznych.

Funkcja spania w narożnikach obszyta jest standardowo tkaniną typu drell. 

Oświetlenie ledowe z pilotem za dopłatą 399 zł.

cena: 4154.00 PLN
Materiał:
Funkcja spania:

Jak na zdjęciu
Lustrzane odbicie zdjęcia

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 280 cm
Wysokość: 100 cm
Głębokość: 280 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa