Narożniki / Narożnik Matis L

Narożnik Matis w kształcie litery „L” jest połączeniem innowacyjnego designu z niezwykle komfortowym użytkowaniem. Najwyższej jakości funkcjonalny i wykończony z dużą precyzją mebel, stanie się prawdziwą ozdobą zarówno nowoczesnego, jak i klasycznego salonu.

Dzięki niesamowicie wygodnym, szerokim siedziskom, można zrelaksować się w dowolnej pozycji- zarówno na siedząco- jak i na leżąco. Duża powierzchnia pomieści mnóstwo osób, a dodatkowa opcja spania, sprawi, że Matis L stanie się ultrapraktycznym rozwiązaniem w przypadku noclegu gości.

Narożnik Matis posiada regulowane zagłówki oraz oryginalne podłokietniki wyposażone w specjalne podkładki, zapewniające stabilne postawienie na nich filiżanki z kawą, talerza, tableta, laptopa czy innych przedmiotów. Dodatkowe oświetlenie LED wnęk pod podłokietnikami dodaje meblowi ekskluzywności oraz zapewnia dekoracyjny efekt, zwłaszcza wieczorami. Dzięki sterowaniu światłem za pomocą dołączonego pilota, można zmieniać jego intensywność oraz kolory. Wnęki są na tyle pojemne, że z powodzeniem można potraktować je jako praktyczne półki na książki lub bibeloty. Solidny stelaż z drewna bez sęków gwarantuje niezwykłą trwałość mebla i jego długoletnie bezproblemowe użytkowanie. Specjalistyczna pianka wypełniająca siedziska daje wyjątkowy komfort, a szeroki wybór tapicerek najwyższej jakości pozwoli dopasować narożnik do dowolnej aranżacji salonu. 

cena: 6999.00 PLN
Materiał:
Funkcja spania:

Jak na zdjęciu
Lustrzane odbicie zdjęcia

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 280 cm
Wysokość: 77 cm
Głębokość: 280 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa