Narożniki / Narożnik Matis

Narożnik Matis to połączenie awangardowego kształtu z imponującymi gabarytami i najwyższej jakości wykonaniem. Jest przy tym meblem niezwykle funkcjonalnym, spełniającym oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Elegancki narożnik rewelacyjnie nadający się do pełnienia roli centralnego punktu domu to kwintesencja luksusu. Taki właśnie jest model Matis. Rozbudowane siedziska dają gwarancję efektywnego wypoczynku w każdej pozycji i sprzyjają spotkaniom towarzyskim w większym gronie.

Prosta linia siedziska zestawiona z niekonwencjonalnym kształtem podłokietników dodaje narożnikowi unikatowego charakteru. Niestandardowo profilowane podłokietniki są przy tym bardzo wygodnym rozwiązaniem dla domowników. Ich użyteczność jest tym większa, że z jednej strony znajduje się specjalna podkładka zapewniająca stabilność stawianym na niej przedmiotom. To miejsce idealne do odłożenia laptopa, książki czy talerza. Oryginalne oświetlenie LED jest modernistycznym, a do tego niezwykle wykwintnym akcentem uzupełniającym całość. Lampy we wnękach znajdujących się z zewnętrznej strony mebla dodają narożnikowi atrakcyjności i nadają ekskluzywności całemu pomieszczeniu. Same wnęki są wystarczająco pojemne, by traktować je jako półki.

Na uznanie zasługuje wytrzymała budowa narożnika, która opiera się na solidnym stelażu wykonanym z drewna pozbawionego sęków. Pozwala to uniknąć pęknięć i gwarantuje trwałość mebla. Wypełnienie siedziska i oparć stanowi specjalistyczna pianka, która zapewnia przyjemne doznania w trakcie odpoczynku na narożniku. Całość wykończona jest wysokiej jakości tapicerką. Klient samodzielnie decyduje, z jakiego materiału wykonane zostanie obicie. Do wyboru są różne typy tkanin, w tym tkanina odporna na plamy, a także ekoskóry, skóra naturalna oraz mix skóry naturalnej i ekologicznej. Także kolor obicia można wybrać z dostępnej palety.

Narożnik może zostać opcjonalnie doposażony w funkcję spania. Funkcja spania w narożnikach obszyta jest standardowo tkaniną typu drell.

cena: 8499.00 PLN
Materiał:
funkcja spania:

Jak na zdjęciu
Lustrzane odbicie zdjęcia

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 380 cm
Wysokość: 77 cm
Głębokość: 280 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa