Narożniki / Narożnik Lusi

Dla tych, którzy pragną komfortowo wypocząć po całym dniu w salonie, stworzono ten wyjątkowy narożnik Lusi. Przestronne i miękkie siedziska gwarantują przyjemny relaks indywidualnie lub wraz z krewnymi i przyjaciółmi.

 

Warto wspomnieć o wysokiej jakości stelażu, który został wykonany z bezsęcznego drewna, co zapewnia wysoki komfort użytkowania i wytrzymałość przez wiele długich lat. Narożnik Lusi jest dostępny wraz z miękkimi poduszkami oparciowymi, które zapewniają niezwykłą wygodę i sprawiają, że mebel prezentuje się bardzo przytulnie.

  Wypoczynek wprowadza do salonu powiew świeżości i elegancji. Bogaty wybór tapicerek (skóra naturalna, ekologiczna oraz kilka typów tkanin) oraz urozmaicona kolorystyka sprawiają, że mebel bez problemu można dostosować do swoich potrzeb i aranżacji pomieszczenia. Narożnik ma też ozdobne i efektowne przeszycia, które wyróżniają go spośród innych wypoczynków dostępnych na rynku. Duże i szerokie podłokietniki dopełniają całość. Dzięki nim można rozsiąść się wygodnie i cieszyć każdą chwilą spędzoną w salonie.

cena: 4849.00 PLN
Materiał:

Jak na zdjęciu
Lustrzane odbicie zdjęcia

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 277 cm
Wysokość: 85 cm
Głębokość: 193 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa