Narożniki / Narożnik Jerry

Jerry to elegancki, nowoczesny narożnik. Jego uniwersalna linia pasuje do salonów w każdym stylu. Wyjątkowo wygodne siedziska z elastycznej, specjalistycznej pianki pozwolą na błogi relaks w dowolnie przybranej pozycji.

Za sprawą wysokiej jakości materiałów użytych do produkcji narożnika, między innymi specjalnego drewna pozbawionego sęków, jest on wyjątkowo trwały, odporny na wgniecenia czy złamanie się części stelażu.

Narożnik prezentuje się wspaniale, zarówno w jednym kolorze tapicerki, jak i w wersji dwukolorowej. Można wybierać z różnych kolorów skór naturalnych, ekologicznych, tkanin z teflonem bądź plamoodpornych. Istnieje także możliwość łączenie dwóch różnych tapicerek, na przykład mixu skóry naturalnej z ekologiczną.

Mebel posiada dodatkowe, dekoracyjne poduszki, które w wersji dwukolorowej, tworzą ciekawą, kontrastującą ozdobę, podobnie jak stylowe przeszycia.

Narożnik Jerry dostępny jest w układzie lustrzanego odbicia, co pozwoli dopasować go do każdej aranżacji wnętrza.

cena: 6699.00 PLN
Materiał:

Jak na zdjęciu
Lustrzane odbicie zdjęcia

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 336 cm
Głębokość: 263 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa