Narożniki / Narożnik Imperial XL

Jeden z naszych flagowych narożników łączy nowoczesność z eleganckim stylem glamour, który reprezentowany jest przez charakterystyczne pikowanie na oparciach i podłokietnikach.

Imperial XL doskonale odnajdzie się w dużym, otwartym salonie, perfekcyjnie prezentując się z każdej strony. Efektowny wygląd idzie w parze z niezwykłym komfortem użytkowania oraz trwałością dzięki wysokiej jakości stelażowi z bezsęcznego drewna.

Dzięki swoim rozmiarom oraz ekstrawaganckim detalom, narożnik stanie się najważniejszym elementem aranżowanej przestrzeni. Rozbudowane siedziska pomieszczą wiele osób oraz pozwolą na wygodny wypoczynek zarówno w pozycji siedzącej, jak i leżącej. Regulowane zagłówki zaś pozwolą odprężyć kark i siedzieć w prawidłowej pozycji na przykład podczas długich seansów filmowych.

Wyjątkowe w swej formie podłokietniki zaprojektowane zostały z myślą o praktycznym zastosowaniu – są szerokie na tyle, że z powodzeniem położymy na nich książkę bądź tablet czy laptop, natomiast dolną ich część stanowią efektowne, podświetlane wnęki, w których możemy ułożyć książki lub dekoracyjne przedmioty. Oświetleniem wnęk sterujemy przy pomocy pilota, zmieniając natężenie światła oraz jego barwę. U dołu znajduje się ponadto dodatkowa, dekoracyjna listwa LED. Dzięki wielu rodzajom obić, między innymi ze skóry naturalnej, ekoskóry, czy tkaniny plamoodpornej oraz szerokiej gamie kolorów, narożnik można idealnie dobrać do zaprojektowanego wnętrza.

cena: 13499.00 PLN
Materiał:
Funkcja Spania:

Jak na zdjęciu
Lustrzane odbicie zdjęcia

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 340 cm
Wysokość: 80 cm
Głębokość: 281 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa