Narożniki / Narożnik Imperial Mini

Narożnik Imperial mini 2 to idealny, kompaktowy mebel do tradycyjnego salonu. Został zaprojektowany w zgodzie z najnowszymi trendami aranżacji wnętrz, łącząc w sobie cechy stylu nowoczesnego i glamour. Niekwestionowanej elegancji i szyku dodają ozdobne pikowania w klimacie barokowym. Jego wyjątkowa forma i przyciągające spojrzenia kształty, pozwalają grać pierwsze skrzypce w każdej przestrzeni.

Szerokie, rozbudowane siedziska z miękkiej, elastycznej pianki pozwalają na komfortowy odpoczynek w dowolnej pozycji. Wygodne i efektowne podłokietniki z kolei kryją w sobie praktyczne wnęki, w których możemy ustawić książki, płyty bądź bibeloty. Dodatkowym atutem mebla są regulowane zagłówki oraz oświetlenie LED, którym możemy bez problemu sterować za pomocą dołączonego pilota, chcąc zmienić intensywność światła oraz jego barwę.

Wytrzymały stelaż z bezsęcznego drewna  to gwarancja długoletniej trwałości mebla. Kryje się on za równie ekskluzywnym obiciem z tkaniny, skóry naturalnej lub ekoskóry. Istnieje możliwość wyboru także połączenia dwóch rodzajów obicia oraz wyboru funkcji spania, która w standardzie obita jest tkaniną typu drell. 

Narożnik Imperial świetnie komponować się będzie z tapicerowanym stolikiem z tej samej serii, tworząc wyjątkowy zestaw do salonu. 

cena: 6499.00 PLN
Materiał:
Funkcja spania:

Jak na zdjęciu
Lustrzane odbicie zdjęcia

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 327 cm
Wysokość: 80 cm
Głębokość: 200 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa