Narożniki / Narożnik Imperial L

Narożnik Imperial w kształcie litery „L” to luksusowy mebel, który znajdzie swoje miejsce zarówno w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym. Ekstrawaganckie pikowanie to wynik modnych, barokowych inspiracji w nurcie glamour.
Atrakcyjne obicie z ekoskóry, skóry naturalnej bądź tkaniny kryje masywny stelaż z najwyższej jakości drewna pozbawionego sęków. Ze względu na wyjątkową wytrzymałość, możemy cieszyć się meblem w jego niezmienionej formie przez długie lata.
Mebel posiada wypełnienie ze specjalistycznej, sprężystej pianki, co wpływa na niezwykły komfort użytkowania. Regulowane, podnoszone do góry zagłówki pozwolą natomiast odciążyć plecy i kark.
Wyjątkową ozdobą narożnika Imperial są szerokie, pikowane podłokietniki, posiadające podświetlane, praktyczne wnęki na książki lub bibeloty. Oświetlenie LED pozwoli także dzięki płynnej regulacji intensywności i koloru światła za pomocą dołączonego pilota, budować klimat podczas wieczornego relaksu w salonie.
Narożnik Imperial oprócz niesamowitego wyglądu, jest także niezwykle praktycznym meblem. Dodatkowa funkcja spania sprawdzi się w przypadku wizyty gości, natomiast dzięki opcji lustrzanego odbicia, dopasujemy narożnik do indywidualnych preferencji i układu salonu. Podłużny, tapicerowany stolik z tej samej serii, stanie się zaś doskonałym dopełnieniem narożnika.

cena: 7999.00 PLN
Materiał:
Funkcja spania:

Jak na zdjęciu
Lustrzane odbicie zdjęcia

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 281 cm
Wysokość: 80 cm
Głębokość: 281 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa