Narożniki / Narożnik Imperial

Oszałamiający narożnik Imperial olśniewa rozmiarem i fascynującym designem. To mebel, który na pewno przykuje uwagę miłośników nowoczesności. Jego atrakcyjna forma oraz niebywała funkcjonalność pozwolą mu stać się najistotniejszym punktem aranżacji całego domu.


Narożnik Imperial to niestandardowe połączenie wyjątkowych walorów wizualnych ze stuprocentową funkcjonalnością i oryginalnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Znacznych rozmiarów mebel idealnie nadaje się do wstawienia jako główny element minimalistycznie urządzonego salonu. Dzięki prostym bryłom i zachowaniu najwyższej estetyki wykonania, mebel będzie jednak ciekawym dodatkiem do klasycznie urządzonych mieszkań.
Jego rozbudowane siedziska dają sporo miejsca do siedzenia dla kilku osób, ale bez problemu pozwolą też na odpoczynek w pozycji leżącej. Mówiąc o funkcjonalności narożnika Imperial, nie sposób pominąć charakterystycznego oświetlenia LED. Lampy umieszczone na zewnętrznej stronie mebla podnoszą komfort jego użytkowania, doskonale oświetlając wnęki mogące pełnić rolę półek. Istotnym dodatkiem są szerokie podłokietniki, które podnoszą wygodę siedzenia. Jeden z nich posiada podkładkę, która daje możliwość swobodnego odłożenia laptopa lub kubka bez obaw, że straci on stabilność.
Narożnik Imperial to gwarancja błogiego odpoczynku, także dzięki szczególnym materiałom wykorzystanym do jego produkcji. Sprężysta pianka wypełniająca siedzisko i oparcie odpowiada za komfortowe ułożenie ciała w każdej pozycji, a mocny stelaż z bezsęcznego drewna gwarantuje nieprzeciętną trwałość mebla.

Wszystko to kryje się pod niezwykle atrakcyjnym obiciem. Zaskakujące zestawienie gładkich elementów z wyraźnym pikowaniem dało nieco ekstrawagancki, choć wciąż stylowy efekt wspaniale pasujący do nowoczesnych wnętrz. Klient sam wybiera materiał obiciowy spośród kilku różnych opcji (tkaniny, ekoskóry, skóra naturalna, tkanina plamoodporna, skóra naturalna/ekoskóra). Także o kolorze decyduje kupujący. Istnieje możliwość dokupienia funkcji spania.

Funkcja spania w narożnikach obszyta jest standardowo tkaniną typu drell.

cena: 9199.00 PLN
Materiał:
Funkcja Spania:

Jak na zdjęciu
Lustrzane odbicie zdjęcia

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 387 cm
Wysokość: 80 cm
Głębokość: 281 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa