Narożniki / Narożnik Hermes U

Narożnik Hermes w kształcie litery U to ogromny mebel z naszej najnowszej kolekcji. Ekskluzywny wygląd, designerskie dodatki i efektowne oświetlenie LED sterowane pilotem sprawią, że stanie się on królem naszego wnętrza.

Hermes U stanowi idealne wyposażenie dużego, otwartego salonu dla wszystkich, którzy kochają współczesny design i uwielbiają kreatywne podejście to tworzenia mebli.

Wyjątkowe w swej formie podłokietniki zaprojektowane zostały także z myślą o ich praktycznym zastosowaniu – są szerokie na tyle, że możemy odłożyć na nie talerz bądź laptop, natomiast ich dolne części to efektowne, podświetlane wnęki, w których możemy ułożyć książki czy dekoracyjne przedmioty.

Doskonale wyprofilowane siedziska oraz regulowane zagłówki zapewniają komfort i idealny wypoczynek w każdej pozycji.

Bogaty wybór obić, między innymi ze skóry naturalnej, ekoskóry, czy tkaniny plamoodpornej oraz szeroka gama kolorów zapewniają możliwość samodzielnego zaprojektowania narożnika wedle swojego gustu i dopasowania do aranżowanego wnętrza.

Narożnik wykonany został z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu cechuje się wyjątkową trwałością. Specjalne drewno pozbawione sęków wykorzystane zostało w stelażu sprawiając, że mebel zyskał niezwykłą wytrzymałość na wszelkie obciążenia oraz pęknięcia.

Każdy narożnik z rodziny Hermes możemy doposażyć w wyjątkowy stolik w atrakcyjnej formie fali, idealnie współgrający z naszym meblem wypoczynkowym. Kolejna opcja to praktyczna funkcja spania (obszyta standardowo tkaniną typu drell), która doskonale sprawi się w przypadku wizyty gości. 

cena: 12299.00 PLN
Materiał:
Funkcja spania:

Jak na zdjęciu
Lustrzane odbicie zdjęcia

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 340 cm
Wysokość: 80 cm
Głębokość: 275 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa