Narożniki / Narożnik Hermes Mini

Hermes mini z naszej najnowszej kolekcji to designerski, kompaktowy narożnik do każdego salonu. Idealny dla kochających współczesny, innowacyjny design w meblarstwie.

Narożnik Hermes mini to połączenie wyjątkowych walorów wizualnych z funkcjonalnością i niebywałym komfortem (idealnie profilowane siedziska ,regulowane zagłówki). Cechą wyróżniającą są oryginalne podłokietniki w kształcie fali. Jeden z nich wyposażony jest w wyjątkową półkę z okrągłymi podkładkami. Dzięki temu narożnik spełni także funkcję praktyczną w przypadku chęci bezpiecznego odłożenia szklanki, filiżanki czy talerza. Możemy także użyć półki w celu dekoracyjnego wyeksponowania przedmiotów, jak wazony z kwiatami czy rzeźby. Dodatkowe oświetlenie LED doda wyjątkowości i pozwoli stworzyć romantyczny klimat.

Mebel występuje w wielu ciekawych wariantach kolorystycznych (może być wykonany zarówno w wersji jednokolorowej, jak i dwukolorowej). Posiada kilka rodzajów dostępnych obić (skóra eko, naturalna, tkaniny) oraz wiele ciekawych kolorów do wyboru. Dzięki temu nie będziemy mieć problemu z dopasowaniem narożnika do naszych preferencji i wystroju salonu.

Nasze meble wykonane są z zastosowaniem solidnego stelaża drewnianego, pozbawionego sęków, co gwarantuje długoletnie bezproblemowe użytkowanie i wyjątkową trwałość.

Jako opcję dodatkową możemy wybrać lustrzane odbicie mebla oraz praktyczną funkcję spania (obszytą standardowo tkaniną typu drell). Doskonałym dodatkiem mebla stanie się stolik z tej samej kolekcji o oryginalnym kształcie, nawiązującym do kształtu podłokietników.

cena: 6499.00 PLN
Materiał:
funkcja spania:

Jak na zdjęciu
Lustrzane odbicie zdjęcia

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 310 cm
Wysokość: 80 cm
Głębokość: 215 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa