Narożniki / Narożnik Hermes L

Hermes L z naszej najnowszej kolekcji to ekskluzywny, efektowny narożnik dużych rozmiarów, dedykowany nowoczesnym, otwartym salonom. Stanowi idealne wyposażenie wnętrz dla osób kochających współczesny design oraz kreatywne rozwiązania w meblarstwie.

Cechą, która wyróżnia narożnik są jego designerskie podłokietniki przypominające falę oraz regulowane zagłówki. Hermes L doskonale wykorzystuje przestrzeń powstałą pod obszernymi, wygodnymi podłokietnikami. Pozwala to na kreatywne wykorzystanie tej przestrzeni, eksponując dekoracyjne przedmioty lub praktyczne- poprzez ułożenie książek czy czasopism, by zawsze były pod ręką. Dodatkowe oświetlenie LED dodaje charakteru i pozwala stworzyć wyjątkowy klimat.

Narożnik możemy wybrać zarówno w wersji jedno, jak i dwukolorowej- w każdym przypadku prezentować się będzie wspaniale i wyjątkowo. Różnorodny wybór kolorystyki w połączeniu z najwyższej jakości materiałami obiciowymi (skóra naturalna, ekoskóra, tkaniny, w tym plamoodporne), daje możliwość swobodnego dostosowania mebla do każdej aranżowanej przestrzeni.

Narożnik wykonany został w oparciu o najwyższej jakości materiały, co zapewnia mu wyjątkową trwałość. Bezsęczne drewno wykorzystane w stelażu sprawia, że nasz mebel zyskuje nadzwyczajną wytrzymałość na wszelkie obciążenia oraz pęknięcia. Idealnie profilowane siedziska oraz regulowane zagłówki zapewniają komfort i idealny wypoczynek w każdej pozycji.

Narożnik możemy wybrać z dodatkową funkcją spania, zapewniającą wygodny odpoczynek naszym gościom. Z kolei wybór lustrzanego odbicia mebla, pozwoli dopasować go do każdego układu salonu.

Do kompletu możemy dokupić również oryginalny stolik kawowy.

cena: 7999.00 PLN
Materiał:
Funkcja spania:

Jak na zdjęciu
Lustrzane odbicie zdjęcia

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 275 cm
Wysokość: 80 cm
Głębokość: 275 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa