Narożniki / Narożnik Hermes

Narożnik Hermes z naszej najnowszej kolekcji to ultranowoczesna propozycja dla kochających wyjątkowy, futurystyczny design. Hermes stanowi połączenie innowacyjności z doskonałym komfortem użytkowania (regulowane zagłówki, idealnie profilowane siedziska). Doskonale sprawdzi się w dużych, otwartych przestrzeniach, stając się główną atrakcją we wnętrzu.

Cechą wyjątkową narożnika Hermes są jego designerskie podłokietniki w kształcie fali, gdzie jeden z nich płynnie przechodzi w praktyczną półkę z oświetleniem LED, wyposażoną w okrągłe podkładki. Dzięki nim, nasz mebel zabezpieczony jest w przypadku chęci odłożenia filiżanki kawy czy talerza. Możemy ułożyć tam również dekoracyjne przedmioty jak wazony, świece czy rzeźby. 

Narożnik prezentuje się doskonale zarówno w przypadku wersji jednokolorowej, jak i dwukolorowej. Dzięki różnorodnemu wyborowi najwyższej jakości materiałów obiciowych (skóra naturalna, ekoskóra, tkaniny, w tym plamoodporne) oraz bogatej kolorystyce, Hermes odnajdzie się w każdym wystroju wnętrza.

Narożnik powstał w oparciu o najwyższej jakości materiały, zapewniające mu wyjątkową trwałość. Zdrowe, mocne drewno, które zostało pozbawione sęków, wpływa na nadzwyczajną wytrzymałość mebla na wszelkie obciążenia oraz pęknięcia. Specjalna, super elastyczna pianka, która wypełnia siedziska, sprawia, że są sprężyste i odporne nawet na intensywną eksploatację.

Narożnik posiada dodatkową funkcję spania, dzięki czemu będziemy zawsze przygotowani na przyjazd gości. Natomiast dzięki wyborowi lustrzanego odbicia mebla, możemy dopasować go do każdego układu salonu.

cena: 9199.00 PLN
Materiał:
funkcja spania:

Jak na zdjęciu
Lustrzane odbicie zdjęcia

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 375 cm
Wysokość: 80 cm
Głębokość: 275 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa