Narożniki / Narożnik Dante

Narożnik Dante to idealne rozwiązanie dla osób ceniących jakość i wygodę na najwyższym poziomie. Charakterystyczna bryła oraz nietypowe podłokietniki idealnie wpisują się w klimat nowoczesnego nurtu. Dzięki dużej powierzchni siedzącej narożnik pomieści dużo osób, co z całą pewnością sprzyja spotkaniom z bliskimi. To również idealne miejsce na drzemkę, z powodzeniem można się na nim położyć nie wadząc przy tym nikomu. Wygodne oparcie w kształcie lekkiego łuku idealnie przylega do pleców, ten fakt sprawia, że zmęczone po całym dniu mięśnie i kręgosłup w końcu mogą odpocząć. Narożnik Dante ze względu na swoje spore rozmiary najlepiej będzie się prezentować w przestronnym salonie, którego będzie wyjątkową ozdobą. Najmniejszy jego element cechuje wysoka precyzja i staranność wykonania.

Obicie dostępne jest w szerokiej palecie barw, które można ze sobą dowolnie zestawiać tworząc tym samym niepowtarzalne kompozycje. Dzięki zastosowaniu specjalnego siedziska bonelowego nie powstaną wgniecenia, a siedzisko i oparcie będą sprężyste przez długi czas. Drewniany stelaż gwarantuje pełną stabilność konstrukcji.

Istnieje możliwość wyboru strony narożnika (strona jak na zdjęciu, bądź strona odwrotna niż na zdjęciu).


Inne modele z rodziny DANTE:

Dante Mini

Dante II

Dante I


Komplet wypoczynkowy Dante 3+2+1

Fotel Dante


cena: 7549.00 PLN
Materiał:
Funkcja spania:
Pojemnik na pościel:

Jak na zdjęciu
Lustrzane odbicie zdjęcia

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 360 cm
Wysokość: 95 cm
Głębokość: 280 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa