Narożniki / Narożnik Cesar Mini

Kompaktowy, a jednocześnie niezwykle komfortowy i przestronny narożnik Cesar mini idealnie sprawdzi się w salonie średniej wielkości, olśniewając wyjątkowym designem. To doskonała propozycja dla wielbicieli nowoczesnych przestrzeni i miłośników geometrycznych form. Narożnik Cesar to niestandardowe połączenie wyjątkowych walorów wizualnych ze stuprocentową funkcjonalnością i oryginalnymi rozwiązaniami.

Szerokie podłokietniki gwarantują komfort i możliwość bezpiecznego odłożenia filiżanki, kieliszka, laptopa czy książki. Pod nimi kryją się eleganckie i zarazem praktyczne schowki podświetlane kolorowym światłem LED (z pilotem w zestawie), dzięki czemu narożnik spełni także funkcję dekoracyjnego oświetlenia wnętrza i nada mu niezwykły klimat.

Mebel dostępny jest w wielu ciekawych wariantach kolorystycznych oraz w kilku rodzajach obić. Sprawia to, że z łatwością dopasujemy narożnik do naszych osobistych preferencji i gustu. Tapicerka narożnika Cesar może być wykonana z tkaniny odpornej na zabrudzenia, ze skóry sztucznej, naturalnej bądź z połączenia wybranych materiałów. Jako opcję dodatkową z każdym narożnikiem z serii Cesar, można dobrać także stolik w atrakcyjnej formie ośmiokąta, idealnie współgrający z meblem wypoczynkowym. Inną opcją jest praktyczna funkcja spania (obszyta standardowo tkaniną typu drell), która będzie niezwykle użytecznym rozwiązaniem w przypadku wizyty gości.

cena: 6499.00 PLN
Materiał:
Funkcja spania:

Jak na zdjęciu
Lustrzane odbicie zdjęcia

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 330 cm
Wysokość: 80 cm
Głębokość: 198 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa