Narożniki / Narożnik Cesar L

Niezwykle reprezentacyjny narożnik z serii Cesar w kształcie litery „L”, wraz z dopasowanym stylistycznie stolikiem, to wymarzony komplet mebli do dużego, otwartego salonu. Oryginalny w formie skupia na sobie uwagę, stając się prawdziwą ozdobą nowoczesnego wnętrza oraz stanowiąc często najistotniejszy punkt aranżacji całego domu.

Szerokie, bardzo komfortowe siedziska umożliwiają bezproblemowe korzystanie z narożnika przez wiele osób jednocześnie, jak również pozwalają na beztroski relaks w pozycji leżącej.

Narożnik Cezar L to wyjątkowo funkcjonalny mebel wyposażony w oświetlenie LED umieszczone po zewnętrznej stronie mebla w otwartych schowkach ukrytych w szerokich podłokietnikach. Doskonale prezentują się w nich dekoracyjne bibeloty czy książki. Narożnik Cesar posiada niezwykle sprężystą piankę, która stanowi wypełnienie siedzisk i oparć. Dzięki temu odczuwamy komfort w każdej pozycji- zarówno siedzącej, jak i leżącej. Niezwykłą trwałość mebla zapewnia wytrzymały stelaż wykonany z bezsęcznego drewna, a całość pokrywa atrakcyjne obicie z oryginalnym pikowaniem. Szeroki wybór materiału obiciowego (tkanina, ekoskóra, skóra naturalna, tkanina plamoodporna, skóra naturalna/ekoskóra) oraz jego koloru, ostatecznie decydują o charakterze mebla i jego zastosowaniu w danym stylu wnętrza. 

cena: 7999.00 PLN
Materiał:
Funkcja spania:

Jak na zdjęciu
Lustrzane odbicie zdjęcia

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 283 cm
Wysokość: 80 cm
Głębokość: 283 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa