Narożniki / Narożnik Cerutti XL

Cerutti XL to jeden z naszych flagowych modeli, cieszący się niemałą popularnością ze względu na swój uniwersalny, elegancki design i wysmakowane detale. To mebel dedykowany dużym, otwartym salonom zarówno w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, jak i klasycznym.

Cerutti łączy w sobie niezwykłe walory wizualne z funkcjonalnością i niecodziennym komfortem. Najlepsze materiały oraz najwyższa estetyka wykonania sprawiają, że stanie się on gwiazdą każdego wnętrza.

Okazałe siedziska pomieszczą wygodnie wiele osób, a dodatkowa funkcja spania przyda się w przypadku wizyty gości. Szerokie podłokietniki z podkładkami zapewniają stabilne trzymanie na nich napojów, talerzy czy laptopa.

Atrakcję mebla z pewnością stanowią podświetlane wnęki. Za pomocą dołączonego pilota, możemy zmienić kolor światła i jego natężenie w zależności od zamierzonego efektu. Jest to doskonały pomysł również na wyeksponowanie dekoracyjnych przedmiotów bądź książek. Narożnik osadzony jest na wytrzymałym drewnianym, bezsęcznym stelażu, co zapewnia jego długoletnią, bezproblemową eksploatację. Pianka wypełniająca siedziska posiada wysoki stopień sprężystości, co zapewnia maksymalny komfort podczas siedzenia i leżenia. Szeroki wybór rodzaju tkanin (tradycyjne i plamoodporne) i skór obiciowych (naturalne i ekologiczne) pozwolą dopasować narożnik do każdego wystroju salonu.

cena: 9349.00 PLN
Materiał:
funkcja spania:

Jak na zdjęciu
Lustrzane odbicie zdjęcia

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 342 cm
Wysokość: 80 cm
Głębokość: 288 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa