Narożniki / Narożnik Cerutti Mini

Cerutti Mini to utrzymany w modernistycznym stylu narożnik, który został stworzony z myślą o współczesnych wnętrzach. Zastosowane przy jego produkcji rozwiązania sprawiły, że jest trwały i funkcjonalny, jednak w pierwszej kolejności uwagę zwraca jego niebanalny design i imponujące wykończenia.

Narożnik Cerutti Mini łączy w sobie wszystko, co najlepsze w meblach – niepodważalną atrakcyjność wizualną, trwałość i ponadprzeciętną funkcjonalność. Kształt litery L sprawia, że można go dopasować do większości salonów, aczkolwiek sprawdzi się też jako element wyposażenia firmy. Wysokie, wygodne oparcia zagwarantują komfort plecom, a subtelnie zarysowane zagłówki będą ulgą dla karku i szyi. Duże, znajdujące się z obu stron podłokietniki nie tylko pozwolą wygodnie się oprzeć, ale mogą też przydać się jako podręczna półka, ponieważ pokryto je specjalną podkładką idealną do położenia laptopa, szklanki czy książki. Co więcej, po ich zewnętrznych stronach znajdują się charakterystyczne wnęki, które można potraktować jako półki. Każda z wnęk jest oświetlona lampami LED. Taki gadżet zachwyca funkcjonalnością, a przy okazji sprawia, że atmosfera w pomieszczeniu, w którym stoi mebel, jest jeszcze bardziej urokliwa.

Narożnik Cerutti to jednak nie tylko wyrafinowana forma i gwarancja komfortu, ale też niesłychana trwałość. Wytrzymały stelaż to zasługa wyboru najlepszych materiałów konstrukcyjnych, głównie bezsęcznego drewna, które w standardowych warunkach użytkowania, nie ulega pęknięciom.

Mebel występuje w wielu wersjach obiciowych. Można zdecydować się na tapicerkę wykonaną z tkaniny, skóry ekologicznej lub naturalnej. Szczególnie interesującą opcją jest obicie z tkaniny odpornej na plamy oraz z mieszanki skóry naturalnej i ekoskóry.
Opcjonalnie można nabyć narożnik z funkcją spania.

cena: 6049.00 PLN
Materiał:
funkcja spania:

Jak na zdjęciu
Lustrzane odbicie zdjęcia

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 313 cm
Wysokość: 80 cm
Głębokość: 197 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa