Narożniki / Narożnik Cerutti

Fantastyczny narożnik Cerutti to modernizm w najlepszym wydaniu! Rewelacyjnie pasujący do przestronnych wnętrz, zachwyca funkcjonalnością i gwarantuje komfort, o jakim dotychczas można było tylko marzyć.

Nowoczesny narożnik Cerutti to mebel o zachwycających wymiarach. Wrażenie monumentalności łagodzone jest przez prosty design jedynie urozmaicony wymyślnymi detalami. Szerokie siedziska wypełnione wysokiej jakości, sprężystą pianką są gwarancją skutecznego odpoczynku i umożliwiają przyjęcie dowolnej pozycji, zarówno siedzącej, jak i leżącej. Delikatne profilowanie oparcia i komfortowe zagłówki odciążają plecy i kark, pozwalając przy okazji zadbać o zdrowie. Spore podłokietniki ze specjalnymi podkładkami umożliwiającymi stawianie drobnych przedmiotów dodatkowo zwiększają funkcjonalność narożnika. Ekstra rozwiązaniem jest oświetlenie LED umieszczone po zewnętrznej stronie mebla, w charakterystycznych wnękach pod podłokietnikami. Same wnęki można wykorzystać jako półki.

Masywny narożnik będzie służył przez długi czas, zmieniając oblicze salonu i dodając atrakcyjności całemu mieszkaniu. Stanie się doskonałym uzupełnieniem modernistycznych wnętrz, choć można go także wykorzystać w awangardowych zestawieniach z klasyką. Do jego budowy wykorzystano wysokiej klasy drewno, które pobawiono sęków, co zapewnia mu odporność na pęknięcia. Trwała jest również świetnie dobrana tapicerka, którą wykonuje się z wybranego przez klienta materiału obiciowego. W ofercie znajduje się kilka typów tkanin, w tym tkanina plamoodporna, a także skóry ekologiczne i skóra naturalna. Różnią się one od siebie wyglądem i fakturą. Narożniki dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, więc można dopasować je do aktualnej aranżacji wnętrz.  

Istnieje opcja dokupienia funkcji spania. Narożnik może zostać również wykonany w dwóch odrębnych układach – identycznym jak na zdjęciu, bądź stanowiącym lustrzane odbicie obrazu.

cena: 8249.00 PLN
Materiał:
funkcja spania:

Jak na zdjęciu
Lustrzane odbicie zdjęcia

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 380 cm
Wysokość: 80 cm
Głębokość: 288 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa