Narożniki / Narożnik Aventador U

Narożnik Aventador U to niezwykle przestronny mebel wypoczynkowy do salonu, który spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Nowoczesny design i wyjątkowa funkcjonalność to cechy, jakie wyróżniają ten niezwykły wypoczynek.

 

Wygodne siedziska pomieszczą do kilkunastu osób, co jest świetną wiadomością dla tych, którzy lubią spędzać czas ze swoimi bliskimi i przyjaciółmi. Futurystyczne wzornictwo i komfort użytkowania sprawiają, że Narożnik Aventador U cieszy się dużym zainteresowaniem. Obszerne siedziska, wysokie oparcia, regulowane zagłówki oraz duże i stabilne podłokietniki zapewniają wspaniały relaks. Wysokiej jakości stelaż z bezsęcznego drewna gwarantuje długie i bezproblemowe użytkowanie mebla.

 

Podłokietniki są wielofunkcyjne, ponieważ można na nich nie tylko oprzeć łokcie, ale również postawić kubek z gorącą kawą, gazetę czy laptopa. Zawierają dodatkowo praktyczne schowki, idealne do przechowywania książek, czasopism lub drobnych przedmiotów. Dzięki podświetleniu LED, którym sterujemy za pomocą pilota (zmiana kolorów i intensywności światła), narożnik stanie się niezwykle dekoracyjnym punktem salonu po zmroku, stwarzając niesamowitą atmosferę.

 

Mebel ten zachwyca rozmiarami, jak i minimalistycznym, nowoczesnym designem. Dzięki bogatemu wyborowi tapicerek (skóra naturalna, ekologiczna, różne rodzaje tkanin, w tym plamoodporne) oraz szerokiej gamie kolorystycznej, można dopasować go stylistycznie do każdej projektowanej przestrzeni. 

cena: 12299.00 PLN
Materiał:
Funkcja spania:

Jak na zdjęciu
Lustrzane odbicie zdjęcia

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 336 cm
Wysokość: 88 cm
Głębokość: 273 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa