Narożniki / Narożnik Aventador Mini

Narożnik Aventador mini z naszej najnowszej kolekcji to doskonały wybór do niewielkich salonów utrzymanych w stylu nowoczesnym. Pokochają go osoby uwielbiające innowacyjne podejście do kreowania przestrzeni, ceniące niezwykły komfort i funkcjonalność.

Mebel wyposażony jest w wysokiej jakości stelaż z bezsęcznego drewna, który sprawia, że narożnik cechuje niezwykła, długoletnia wytrzymałość na codzienne, nawet intensywne użytkowanie.

Jego idealnie profilowane siedziska, w których wykorzystana została innowacyjna, wysokosprężysta pianka oraz regulowane zagłówki, pozwalają na optymalne odprężenie w dowolnej pozycji.

Mebel cechują praktyczne, wygodne podłokietniki wyposażone w specjalne podkładki zabezpieczające nasz laptop, kubek z kawę czy talerz przed przypadkowym ześlizgnięciem się. Dekoracyjna funkcja LED wraz z dołączonym pilotem (sterowanie intensywnością światła i zmianą kolorów), pozwoli uzyskać wieczorem niesamowite efekty świetlne.

Nasze meble można samodzielnie zaprojektować pod kątem wyboru rodzaju tapicerki (skóra naturalna, ekologiczna, ich połączenie oraz szeroki wybór tkanin) i koloru. Narożnik Aventador mini możemy zamówić zarówno w wersji jedno, jak i dwukolorowej. Dodatkowo dzięki możliwości wyboru odbicia lustrzanego mebla, a także opcji spania, mebel może być całkowicie spersonalizowany, a więc idealnie dostosowany do naszych potrzeb, jak i aranżacji salonu.

cena: 6499.00 PLN
Materiał:
Funkcja spania:

Jak na zdjęciu
Lustrzane odbicie zdjęcia

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 315 cm
Wysokość: 88 cm
Głębokość: 206 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa