Narożniki / Narożnik Aventador L

Narożnik Aventador L to wyjątkowy mebel wypoczynkowy do salonu z naszej najnowszej kolekcji. Doskonale sprawdzi się w każdym nowoczesnym wnętrzu. Przeznaczony jest dla osób kochających innowacyjne podejście do projektowania mebli, ceniących komfort, funkcjonalność i najwyższej jakości materiały.

Model wyposażony jest w wygodne, szerokie i profilowane siedziska z wysokosprężystą specjalistyczną pianką oraz regulowane zagłówki. Dzięki wyjątkowym, oryginalnie zaprojektowanym podłokietnikom (każdy z nich posiada dwie specjalne podkładki), nie tylko wygodnie oprzesz przedramiona, ale i bezpiecznie odłożysz laptop, talerz czy filiżankę z kawą. Dodatkowo każdy z podłokietników urozmaica wizualnie oświetlenie LED, mieszczące się w praktycznej półce. Barwę światła i jego natężenie możemy dobrać do naszego nastroju dzięki wielofunkcyjnemu pilotowi.

Stelaże naszych mebli wykonane są z wyjątkowo wytrzymałego drewna pozbawionego sęków, dzięki czemu cechują się niezwykłą wytrzymałością i odpornością przez długie lata codziennego użytkowania.

Narożnik Aventador w kształcie litery L zachwyca zarówno rozmiarami, jak i wyjątkowym wyglądem. Dzięki bogatemu wyborowi tapicerek (ze skóry naturalnej ekologicznej, różnych rodzajów tkanin, w tym plamoodpornych) oraz szerokiej gamie kolorów, dopasujemy mebel do każdej przestrzeni.

Dodatkowo istniej e możliwość wyboru opcji spania, lustrzanego odbicia mebla oraz idealnie dopasowanego stolika kawowego.

cena: 7999.00 PLN
Materiał:
Funkcja spania:

Jak na zdjęciu
Lustrzane odbicie zdjęcia

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 273 cm
Wysokość: 88 cm
Głębokość: 273 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa