Narożniki / Narożnik Apollo XL

Apollo XL to jeden z naszych flagowych narożników, przeznaczonych do przestronnych, współczesnych salonów. Niebanalny design zachwyci miłośników łączenia klasycznej wygody z niebanalnym, luksusowym wykończeniem.

Apollo XL stanie się niekwestionowaną gwiazdą wnętrza, wnosząc do niego powiew ekskluzywnej nowoczesności. Dzięki niezwykle wygodnym, szerokim siedziskom, gwarantuje doskonały relaks w każdej pozycji - zarówno na siedząco, jak i na leżąco. Optymalna sprężystość wypełnienia daje ulgę zmęczonym mięśniom, a wyprofilowane, regulowane zagłówki ukoją napięcie i ból karku. Komfortowe podłokietniki zapewnią z kolei stabilne oparcie dla rąk oraz posłużą jako praktyczne półki do odłożenia książki czy filiżanki kawy.

Efektownym dodatkiem narożnika Apollo jest oświetlenie przestronnych wnęk pod podłokietnikami, którym możemy sterować zdalnie przy użyciu pilota, zmieniając kolor i natężenie światła. Jest to również doskonałe miejsce do eksponowania dekoracyjnych bibelotów. Spektakularny efekt wzmacniają dodatkowo świecące listwy LED umieszczone na dole mebla. Narożnik doskonale prezentuje się z każdym typem tkaniny obiciowej – ekoskórą, skórą naturalną, tkaniną plamoodporną czy w przypadku łączenia dwóch różnych materiałów. Apollo to niezwykle wytrzymały mebel na wysokiej jakości stelażu drewnianym oraz z wypełnieniem ze sprężystej pianki zapewniającej niesamowity komfort siedzenia, a zarazem całkowicie odporniej na odgniecenia. 

cena: 13559.00 PLN
Materiał:
Funkcja spania:

Jak na zdjęciu
Lustrzane odbicie zdjęcia

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 340 cm
Wysokość: 95 cm
Głębokość: 280 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa