Narożniki / Narożnik Apollo Mini

Narożnik Apollo Mini to ultranowoczesny projekt wykonany z najwyższą starannością. Na uwagę zasługuje jego wyszukana forma, balansująca między eleganckim modernizmem a futurystyczną finezją. Ten funkcjonalny mebel to kwintesencja współczesnego szyku!

Narożnik Apollo Mini to fascynujący mebel utrzymany w wyraźnie nowoczesnym stylu. Genialnie odnajdzie się w modernistycznie urządzonych wnętrzach, choć może też odświeżyć wystrój klasycznego salonu. Mimo nazwy, jego wymiary są wystarczające, by można na nim komfortowo odpoczywać w różnych pozycjach. Nawet  na leżąco bez problemu zmieszczą się tu dwie osoby.

Szerokie, zaokrąglone podłokietniki pełnią funkcję użytkową oraz ozdobną. Podkreślają futurystyczny kształt narożnika, a przy tym dają sporo miejsca nie tylko do wygodnego ułożenia rąk, ale też do położenia na nich kubka czy gazety. Jeszcze więcej miejsca do wykorzystania w formie schowka dają wnęki umieszczone po zewnętrznych stronach oparcia. Można przechowywać w nich książki i wiele drobnych przedmiotów. Wnęki są dodatkowo oświetlone, co ułatwia traktowanie ich jako półek, a zarazem podnosi komfort korzystania z mebla w ciemności. Pojedyncze lampy LED oraz lista LED u dołu narożnika wprowadzą do pomieszczenia wyjątkowy klimat i podkreślą nowoczesność mebla.

Poza niebagatelnym designem, narożnik Apollo Mini cechuje się wyjątkowo wytrzymałą konstrukcją opartą na stelażu z bezsęcznego, odpornego na pękanie drewna. Wypełnienie siedziska i oparć wykonane jest ze sprężystej, nie odkształcającej się pianki, które gwarantuje wygodne siedzenie przez długi czas.

Decydując się na dopłatę, można nabyć narożnik z funkcją spania. Istnieje też możliwość wyboru strony, w którą ma zostać wykonany mebel, dzięki czemu idealnie wkomponuje się w obecny układ salonu. Klient decyduje także o materiale tapicerskim wykorzystanym do obicia narożnika. W ofercie znajdują się różne typy tkanin i ekoskóry oraz skóra naturalna. Ciekawą kompozycją jest połączenie skóry naturalnej i ekologicznej.

cena: 7149.00 PLN
Materiał:
Funkcja spania:

Jak na zdjęciu
Lustrzane odbicie zdjęcia

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 324 cm
Wysokość: 80 cm
Głębokość: 197 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa