Narożniki / Narożnik Angel Max

Narożnik Angel Max to niestandardowych rozmiarów mebel, który każdą przestrzeń wypełni wysmakowaną nowoczesnością. Ze względu na wymiary, świetnie nada się do poczekalni w modernistycznie wyposażonej instytucji, do holu w dużej firmie lub do ekskluzywnej restauracji. Może też stanowić centralny punkt przestronnego, luksusowo urządzonego apartamentu. Poza walorami wizualnymi, mebel gwarantuje stuprocentową funkcjonalność i wytrzymałość. Daje wiele opcji odpoczynku, zapewniając wygodę w pozycji siedzącej, i leżącej. Specjalnie uformowana część daje możliwość relaksu w pozie półleżącej. Odpowiednio profilowane oparcia, zagłówki i podłokietniki sprawiają, że każdy znajdzie sposób na optymalny relaks. Przy dopłacie narożnik dostępny jest z opcją spania. Całość wykonana jest z solidnych elementów umożliwiających wieloletnie użytkowanie mebla.

Narożnik dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych i obiciowych. Oferujemy obicie skórą naturalną lub ekoskórą, jak również delikatną tkaniną oraz tkaniną plamoodporną. Pozwala to wybrać nie tylko tonację, ale też fakturę obicia.

Funkcja spania w narożnikach obszyta jest standardowo tkaniną typu drell.

cena: 7999.00 PLN
Materiał:
Funkcja spania:

Jak na zdjęciu
Lustrzane odbicie zdjęcia

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 368 cm
Wysokość: 95 cm
Głębokość: 277 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa