Narożniki / Narożnik Angel

Narożnik Angel to ciekawy pomysł na wyrafinowany wystrój wnętrz. Będzie eleganckim dodatkiem do dotychczasowego wyposażenia, ale przede wszystkim, funkcjonalnym siedziskiem i szansą na efektywny odpoczynek. Dzięki optymalnemu profilowaniu oparć, umożliwia przyjęcie komfortowej pozycji ciała. Zagłówki są elementem zwiększającym wygodę karku, a podłokietniki pozwalają dogodnie ułożyć ręce. Przy jednym z nich znajduje się tez niewielka półeczka na drobne przedmioty. Mebel występuje także w wersji z funkcją spania.

Nieskomplikowana forma pełna atrakcyjnych dodatków wprowadzi do pomieszczenia nutę współczesności, zachowując jednak klasyczny charakter mebla. Wspaniałe połączenie modernistycznych wykończeń ze standardowym kształtem to opcja pasująca do każdej aranżacji. Możliwość wyboru materiału obiciowego pozwala dobrać wersję do konkretnych preferencji, zwracając uwagę nie tylko na kolorystykę, ale także fakturę tkaniny. Srebrne dodatki ciekawie dopełniają całość.

Funkcja spania w narożnikach obszyta jest standardowo tkaniną typu drell.

cena: 7499.00 PLN
Materiał:
Funkcja spania:

Jak na zdjęciu
Lustrzane odbicie zdjęcia

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 369 cm
Wysokość: 95 cm
Głębokość: 207 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa